Napisz:

lukasz.jaszkiewicz@onet.pl

Zadzwoń:

+48 881 381 911

J - Jakość
A - Atrakcyjne ceny
S - Solidność

L - Lojalność
U - Uczciwość
K - Krótkie terminy

Tak w kilku słowach można opisać naszą firmę.

Na rynku działamy już od ponad 15 lat, i po wielu posadzkowych wyzwaniach, możemy powiedzieć, że o posadzkach wiemy wszystko.

Świadczymy usługi w temacie wykonania posadzki betonowej z mixokreta spalinowego w technologii półsuchej. Do ostatecznej obróbki wylewki używamy zacieraczek mechanicznych, dzięki czemu uzyskujemy gładkie, równe oraz odporne na ścieranie, trwałe podłoże pod każdy rodzaj pokrycia (płytki, kamień, drewno, drewnopochodne wykładziny). Używając nowoczesnych pomp do podawania zaprawy możemy wykonać duże ilości wylewek w stosunkowo krótkim czasie.

W ofercie firmy znajdują się również posadzki żywiczne z różnego rodzaju żywic.

Posadzki żywiczne, ze względu na swoje walory użytkowe i atrakcyjność wizualną, wykorzystuje się jako posadzki przemysłowe, w garażach czy magazynach. Z kolei posadzki dekoracyjne, w tym 3D znajdują zastosowanie w lokalach użytkowych jak restauracje, kluby.

W celu dobrania najlepszego pod każdym względem podłoża do pomieszczenia zapewniamy darmowe konsultacje. Oferujemy Państwu wykonanie wylewek betonowych zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych.

Posiadamy wszelkie komponenty potrzebne do wykonania posadzek maszynowych. Wyliczymy i wymierzymy towar potrzebny do wykonania usługi.

Pracujemy na terenie całego kraju.

+48 881 381 911
lukasz.jaszkiewicz@onet.pl